Balıkesir Nakliyat

Balıkesir Nakliyat

Yük Taşımacılığı Konusunda İddialıyız!
Taşımacılık sektörü de her sektör gibi gelişme gösteren müşterilerini memnun eden sektör haline geldi. Günümüzde bu sektörde faaliyet gösteren birçok firma vardır. Balıkesir nakliyat kapsamında faaliyet gösteren firmamız eşya taşımacılığının dışında daha profesyonel olarak yük taşımacılığı yapmaktadır.

Firmanızın taşıma giderlerini minimum seviyeye düşürecek firmamız beklentilerinizi standartların üzerinde karşılayacaktır. Hedeflediğimiz zamanda üretim için gerekli çimento, demir, kapı ve alçıpan gibi birçok üretim malzemeye hasarsız bir şekilde varış noktasına ulaştırılmaktadır.

Hızlı ve güvenli taşımacılık konusunda uzman firmamıza gönül rahatlığı ile tüm malzemeleri teslim edebilirsiniz. Firmamıza teslim ettiğiniz her zaman firmamızın sorumluluğu altında olup oluşabilecek tüm kazalardan yine firmamız mesuldür.
Firmamız yük taşımacılığı konusunda da gelişme göstererek Balıkesir parsiyel taşımacılığı işlerini de yine standartların üzerine yürütmektedir.

Aynı araca birden fazla firmanın aynı ürünleri konulsa dahi kesinlikle karışıklık sorunu ile siz değerli müşterilerimizi karşı karşıya getirmeyiz. Üretim malzemelerinin teslim edileceği güzergâha göre yüklenen malzemeler yine aynı plan ve program içerisinde varış noktasına hasarsız bir şekilde teslim edilir.

Parsiyel taşımacılıkta ambar taşımacılığına sizi maruz bırakmayız. İstanbul’dan yola çıkan aracımız direk teslimata noktasını hedefler. Araçlarımızın tamamı son sistem teknolojiye ile donatılmıştır. Abs fren sistemi sayesinde üretim malzemeleriniz herhangi bir sarsıntıya maruz kalmadan ve hasara uğramadan ulaştırılır. Teslim ettiğiniz malzemeleriniz bünyemizde ambalaj yapıldıktan sonra araca yükleneceği için yırtılma, dökülme ya da kırılma gibi bir sorun ile karşınıza gelmeyiz.
Firmamız İstanbul Anadolu Yakası merkezli olup sadece Ankara’ya değil Balıkesir’nın ilçelerine de yine aynı şekilde hizmet vermektedir.

Balıkesir yük taşımacılığı hizmetimiz 25 ilçeye aynı kalitede aynı şekildedir. Firmamızı güvenli taşımacılık konusunda rakiplerini geride bırakmış, gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz bir hizmet sunmaktadır. Çözüm odaklı faaliyet gösteren firmamızda önceliğimiz müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktır.

Bu yüzden de taleplerine en iyi şekilde karşılık vermek firmamızın asıl hedefleri arasındadır. Kargo firmalarına malzemelerinizi teslim edip mağdur olmak yerine firmamızı tercih ederek mutlu olun. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için aramanız yeterlidir.