İstanbul Balıkesir Nakliyat

İstanbul Balıkesir Nakliyat

Günümüzde taşıma sektörü çok geniş bir alana sahiptir. Taşınması gereken her eşya farklı özen ve farklı araç-gereç istemektedir. En çok ev eşyası ve üretim malları taşıması yapılmaktadır. Özellikle inşaat sektöründe kullanılan demir, çimento gibi malzemelerin inşaat alanına taşınması gereken zamanlarda yanınızdayız. İstanbul Balıkesir nakliyat firması olarak bölgede size yardımcı olacak firmalar arasından memnun kalacağınız firmalardan bir tanesiyiz. Taşınmasını istediğiniz her türlü yükler için uygun araçlarımız mevcut olup, tecrübeli ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde taşıma işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Balıkesir Nakliyat

Nakliye sırasında ürünlerin yerleştirilmesi, taşınması, korunmasıyla ilgili pratik çözümlerimizle ve yardımlarımızla işinizi kolaylaştırmış olmaktayız. Taşınan ürünlerin çizilmemesi, kırılmaması, hasar görmemesi için önlemler alarak titiz bir taşıma işlemi yapmaktayız.

İstanbul Balıkesir Nakliyat

Zor şartlarda taşınması gereken demir-çelik gibi ağır yüklerin taşınması için zor şartlara dayanıklı, yan korumalıkları olan, paslanma yapmayan römorklar ile hizmet vermekteyiz. Çok ağır olan saçlar kolaylıkla taşınamamaktadır. Saçların taşınması için özel aparatlarla ve geniş havuzlu dorseler kullanılarak taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Kapı ve pencere taşıması işlemlerini ise halat yardımıyla özenli bir şekilde taşıyarak müşterilerimizi her alanda memnun etmekteyiz. Çimentonun doldurulması, boşaltılması, taşınması ve muhafaza edilmesi konusunda da ayrı ayrı fiyatlandırma yapmadan taşımasını yapmaktayız. Ümraniye Balıkesir parsiyel taşımacılığı olarak bünyemizde bulunan eğitimli personellerle ve her türlü araç gereçle hammaddenin, ürünün ya da yarı mamullerin yurt içerisinde parsiyel olarak taşınmasını geçekleştirmekteyiz.
Her türlü yükleriniz için bir telefon kadar uzağınızda olan İstanbul Balıkesir yük taşımacılığı tüm ekibimizle her an sizlere hizmet sağlamaktayız.

İstanbul Balıkesir Nakliyat

Taşınması gereken makine veya başka yüklerin taşıma sırasında özenli bir şekilde montajlarının yapılması, paketlenmesi ve ambalajlarının yapılması da firmamızın ustaları tarafından yapılmaktadır. Taşıma işlemi sonlanıp teslim edildikten sonra kullanılabilir hale getirilen makineler kontrol edilerek tam ve eksiksiz bilgilendirme yapılarak taşıma işlemine son vermekteyiz.

Amacımız müşterimizin ürünlerini istediği zamanda, istediği yerden alıp istediği yere taşıyarak, hasarsız ve uygun maliyetlerle teslim etmektir. Uygun araçları kullanarak en kısa sürede taşıma gerçekleştirmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Balıkesir Ambar